Narty Atomic Redster X5 161 2023 /2024
Zdjęcia 14 |
Atomic Redster X5 161 (2023/2024) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Atomic Redster X5 161 (2023/2024)
Ceny na Atomic Redster X5 161 (2023/2024) |
---|---|---|---|---|
Atomic Redster X5 147 2023 /2024 | od 1 879 zł | 1 oferta | ||
Atomic Redster X5 161 2023 /2024 | od 1 926 zł | 1 oferta | ||
Atomic Redster X5 168 2023 /2024 | od 1 879 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →