Pompa ciepła Atlantic Extensa AI Duo R32 6kW 5 kW
54 914 zł Kup! Pompa ciepła powietrzna split Extensa AI Duo R32 - 6 kW, 1 fazowa, 230 V zOnninen Sp. z o.o.Dostawa: w Polsce Złóż skargę |
Atlantic Extensa AI Duo R32 6kW 5 kW |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Atlantic Extensa AI Duo R32 6kW
Ceny na Atlantic Extensa AI Duo R32 6kW |
---|---|---|---|---|
Atlantic Extensa AI Duo R32 6kW 5 kW | od 54 914 zł | 1 oferta | ||
Atlantic Extensa AI Duo R32 8kW 7 kW | od 21 710 zł | 2 oferty | ||
Atlantic Extensa AI Duo R32 10kW 9 kW | od 59 491 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →