Serwer plików NAS ASUSTOR Drivestor 2 Pro RAM 2 GB (AS3302T)
Wideo 9Zdjęcia 6 |
ASUSTOR Drivestor 2 Pro RAM 2 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ASUSTOR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ASUSTOR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ASUSTOR Drivestor 2 Pro RAM 2 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Asustor AS3302T 2GB NAS 2 TB 2X 1T IronWolf AS3302T/2G/3Y/2T-IW | 1 967 zł |
ASUSTOR Drivestor 2 Pro AS3302T - Serwer NAS | 1 192 zł |
Asustor AS3302T 2GB NAS 2 TB 2X 1T WD Red Plus AS3302T/2G/3Y/2T-WDREDPLUS | 1 967 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →