Karta dźwiękowa Asus Xonar U5
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Asus Xonar U5
Przeznaczenie:zwykła
Liczba kanałów:5.1
Interfejs:USB
Pojemność DAC:24 bit
Rozdzielczość ADC:24 bit
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus Xonar U5
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Asus Xonar U5 zewnętrzna karta dźwiękowa 51 wzmacniacz słuchawkowy 192 kHz | 237 zł |
Asus Compact 5.1-channel USB sound card and headphone amplifier XONARU5 5. | 353 zł |
Asus Compact 5.1-channel USB sound card and headphone amplifier XONARU5 5. | 358 zł |
Asus Xonar U5 Sound Card Czarny 90YB00FB-M0UC00 | 246 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! ASUS XONAR U5 - PACZKOMAT, POCZTA, KURIER | 290 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →