Karta dźwiękowa Asus ROG Throne Qi
Wideo 9Zdjęcia 7 |
Asus ROG Throne Qi
Przeznaczenie:gamingowa
Liczba kanałów:2
Interfejs:USB
Pojemność DAC:32 bit
2 porty USB 3.1 Gen1 typu A. Obsługuje ładowanie bezprzewodowe, jest dostarczany z tylnym zasilaczem.
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus ROG Throne Qi
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stojak na słuchawki ASUS ROG Throne Qi | 710 zł |
Stojak na słuchawki ASUS ROG Throne Qi | 834 zł |
Stojak na słuchawki ASUS ROG Throne Qi 90YH01K0-B2EA00 | 710 zł |
Asus Stacja ładująca ROG Throne Qi RGB ESS DAC/USB 3/wireless charging | 841 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →