Zasilacz Asus ROG Thor Platinum II EVA ROG-THOR-1000P2-EVA-GAMING (90YE00L3-B0NA00)
Wideo 3Zdjęcia 23 |
Asus ROG Thor Platinum II EVA ROG-THOR-1000P2-EVA-GAMING |
|
Kontynuacja legendarnej serii zasilaczy ROG Thor. Nowość doczekała się kilku istotnych usprawnień, które mają za zadanie uczynić układ zasilania w pełni zgodnym z najnowszymi trendami w modzie komputerowej. Zaktualizowany zasilacz ma obiecujące 12-pinowe złącze PCIe Gen 5.0, które umożliwia umieszczenie ultranowoczesnej, wydajnej karty graficznej w jednostce systemowej. Jednocześnie jest jeszcze osiem portów PCIe 6+2 pin, co otwiera ogromne możliwości budowy mega-wydajnego podsystemu graficznego.
Dodatkowo w zasilaczu komputerowym Asus ROG Thor Platinum II EVA ROG-THOR-1000P2-EVA-GAMING zastosowano ulepszony system chłodzenia oraz przeprojektowane oświetlenie. Gdy włączony jest tryb półpasywnego odprowadzania ciepła, wentylator zaczyna się obracać dopiero wtedy, gdy obciążenie mocy przekroczy 50%. Do tego momentu blok absolutnie nie hałasuje, dzięki czemu system komputerowy jest jak najbardziej komfortowy do pracy i rozrywki o każdej porze dnia, w każdych okolicznościach. Zasilacz posiada dwa osobne złącza 4+4 pin, co pozwala na wykorzystanie najbardziej produktywnych opcji mikroprocesorowych w komputerze. Na bocznej ściance tego modelu znajduje się ekran wyświetlający obciążenie mocy w czasie rzeczywistym.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Kup Asus ROG Thor Platinum II EVA ROG-THOR-1000P2-EVA-GAMING
ASUS ROG Thor 1000W Platinum II Modułowy zasilacz 80 Platinum Certyfikat L | 1 463 zł |
ASUS ROG-THOR-1000P2-EVA 02-GAMING EVANGELION 2 OB-ZAS-ASU-038 | 1 939 zł |
Zasilacz Asus ROG-THOR-1000P2-EVA 1000W (90YE00L6-B0NA00) | 1 399 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! ASUS ROG-THOR-1000P2-EVA-GAMING (90YE00L6B0NA00) - P | 1 764 zł |
Asus ROG-THOR-1000P2-EVA 1000W | 1 474 zł |