Zasilacz Asus ROG Strix ROG-STRIX-750G
Wideo 8Zdjęcia 21 |
Asus ROG Strix ROG-STRIX-750G |
|
ROG Strix to seria profesjonalnych zasilaczy do gier. Cechą charakterystyczną modeli z tej linii jest ekskluzywny design, dlatego zaleca się montaż zasilacza w nowoczesnej jednostce systemowej z przezroczystą obudową. Moc znamionowa tej modyfikacji to 750 W, co pozwala na zasilenie systemu do gier o niemal każdym poziomie wydajności. Urządzenie posiada certyfikat 80 PLUS GOLD i jest wyposażone w radiatory marki ROG, które idealnie nadają się do pasywnego rozpraszania ciepła.
Zasilacz Asus ROG Strix ROG-STRIX-750G posiada hybrydowy układ chłodzenia. Grzejniki zużywające ciepło są połączone z 135-milimetrową cichą chłodnicą, a osobny przycisk służy do aktywacji trybu chłodzenia hybrydowego. Zasilanie gamingowe uzupełniają 4 złącza PCI-E (6+2 piny), co pozwala na zasilanie potężnego i wydajnego podsystemu graficznego. Dodatkowo istnieje kilka osobnych złączy do podłączenia procesora (4 + 4 piny). Producent zadbał o poszerzoną gamę systemów ochronnych: OPP, OVP, SCP, OCP, OTP. Obwody oparte są na niezawodnych i trwałych komponentach japońskiej produkcji. Producent udziela 10 lat gwarancji na bezawaryjną pracę urządzenia. Ten model ma kilka młodszych modyfikacji: o mocy 550 i 650 watów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Kup Asus ROG Strix ROG-STRIX-750G
Wszystkie ceny 6 →Asus Rog Strix 750W 90YE00A0-B0NA00 Zasilacz Komputerowy Czarny 16 x 15 x | 687 zł |
Zasilacz ASUS ROG Strix 750W 80 Plus Gold | 676 zł |
Zasilacz ASUS ROG Strix 750W 80 Plus Gold 90YE00A0-B0NA00 | 676 zł |
ASUS ROG STRIX 750G 750W 80+ Gold Czarny | 669 zł |
ASUS ROG STRIX 750G 750W 80+ Gold Czarny | 669 zł |
Modyfikacje Asus ROG Strix
Ceny na Asus ROG Strix |
---|---|---|---|---|
Asus ROG Strix ROG-STRIX-550G | od 554 zł | 2 oferty | ||
Asus ROG Strix ROG-STRIX-750G | od 669 zł | 6 oferty | ||
Asus ROG Strix ROG-STRIX-850W-WHITE | od 846 zł | 2 oferty | ||
Asus ROG Strix ROG-STRIX-850G | od 599 zł | 2 oferty | ||
Asus ROG Strix ROG-STRIX-1000G | od 814 zł | 12 oferty |