Zasilacz Asus Prime Gold AP-850G (90YE00U0-B0NB00)
Zdjęcia 13 |
Asus Prime Gold AP-850G 750 W850 W |
|
Dwie strony obudowy są pomalowane na biało, a dwie strony na czarno, co pozwala ustawić zasilacz tak, aby pasował do preferowanego motywu budowy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus Prime Gold AP-850G
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS Prime 850W White OB-ZAS-ASU-041 | 689 zł |
Zasilacz Asus Prime 850W Bulk (90YE00U0-B0NB00) | 539 zł |
ASUS Prime 850W 80+ Gold Biały | 499 zł |
CASE PSU ATX 850W/BULK AP-850G ASUS | 513 zł |
ASUS Prime 850W 80+ Gold Biały | 519 zł |
Asus 90ye00u0-b0nb00 850w Gold Power Supply Posrebrzany | 521 zł |
Zasilacz Asus Prime 850W Bulk (90YE00U0-B0NB00) | 468 zł |
Modyfikacje Asus Prime Gold
Ceny na Asus Prime Gold |
---|---|---|---|---|
Asus Prime Gold AP-750G | od 370 zł | 11 oferty | ||
Asus Prime Gold AP-850G | od 468 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →