Laptop Asus Vivobook 15 A1504ZA [A1504ZA-BQ739W]
Zdjęcia 38 | od 2 265 do 2 629 zł Porównaj ceny 9 →2022 rokVivoBook (klasa średnia)SSD M.2Wi-Fi 6Eszybkie ładowaniepodświetleniebrak możliwości rozbudowy pamięci RAM Wyświetlacz:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Procesor:Core i5, 1235U, 0.9 GHz Karta graficzna:Iris Xe Graphics G7 80EUs Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 512 GB System operacyjny:Windows 11 Home Waga laptopa:1.7 kg |
Modyfikacje Asus Vivobook 15 A1504ZA 5
Dane techniczne
Asus Vivobook 15 A1504ZA [A1504ZA-BQ739W] 2022 rokVivoBook (klasa średnia)SSD M.2Wi-Fi 6Eszybkie ładowaniepodświetleniebrak możliwości rozbudowy pamięci RAM |
|
Antybakteryjna powłoka antybakteryjna ASUS Antimicrobial Guard Plus.
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Asus Vivobook 15 A1504ZA [A1504ZA-BQ739W]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS Laptop ASUS Vivobook 15 A1504ZA-BQ739W FHD i5-1235U/16GB/512GB SSD/IN | 2 629 zł |
ASUS Vivobook 15 A1504ZA-BQ739W - i5-1235U | 15,6'' | 16GB | 512GB | Win11 | 2 499 zł |
Laptop Asus Laptop ASUS VivoBook 15 A1504ZA-BQ739W - i5-1235U | 15 6'' | 1 | 2 265 zł |
ASUS VivoBook 15 A1504ZA-BQ739W 15,6" i5-1235U 16GB RAM 512GB Dysk SSD Win | 2 499 zł |
ASUS Vivobook 15 A1504ZA-BQ739W - i5-1235U 15,6' 16GB 512GB Win11H Niebies | 2 299 zł |
ASUS VivoBook 15 A1504ZA-BQ739W 15,6" i5-1235U 16GB RAM 512GB Dysk SSD Win | 2 499 zł |
Notebook Asus Vivobook 15 A1504ZA-BQ739W 15,6"FHD/i5-1235U/16GB/SSD512GB/I | 2 428 zł |
ASUS Vivobook 15 A1504ZA-BQ739W - i5-1235U | 15,6'' | 16GB | 1TB | Win11H | 2 499 zł |
ASUS Vivobook 15 i5-1235U/16GB/512/Win11 - darmowy odbiór w 22 miastach i | 2 549 zł |
Zamknij
Polecamy