Punkt dostępu Aruba AP-503H
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Aruba AP-503H
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 3 porty, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:287 Mb/s
5 GHz:1200 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 21 dBm, 2 antena(y), niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne AP-503H
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Aruba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Aruba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Aruba AP-503H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Aruba HPE AP-503H RW Unified AP R3V36A | 1 780 zł |
HPE Aruba AP-503H Access Point RW Dual Radio 2x2 802.11ax R3V36A | 1 578 zł |
HPE Aruba AP-503H Access Point RW Dual Radio 2x2 802.11ax R3V36A | 1 581 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →