Deska snowboardowa Arbor Wasteland Camber 158 2022 /2023
Zdjęcia 7 |
Arbor Wasteland Camber 158 (2022/2023) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Arbor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Arbor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Arbor Wasteland Camber 158 (2022/2023)
Ceny na Arbor Wasteland Camber 158 (2022/2023) |
---|---|---|---|---|
Arbor Wasteland Camber 156 2022 /2023 | od 3 294 zł | 1 oferta | ||
Arbor Wasteland Camber 158 2022 /2023 | od 3 294 zł | 1 oferta | ||
Arbor Wasteland Camber 161MW 2022 /2023 | od 3 294 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →