Deska snowboardowa Arbor Veda 157 2022 /2023
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Arbor Veda 157 (2022/2023) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Arbor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Arbor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Arbor Veda 157 (2022/2023)
Ceny na Arbor Veda 157 (2022/2023) |
---|---|---|---|---|
Arbor Veda 157 2022 /2023 | od 2 494 zł | 1 oferta | ||
Arbor Veda 159 2022 /2023 | od 2 494 zł | 1 oferta | ||
Arbor Veda 162W 2022 /2023 | od 2 820 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →