Wkład do filtra wody Aquafilter TFC-75F
Aquafilter TFC-75F |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Aquafilter 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Aquafilter.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Aquafilter TFC-75F
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Aquafilter AQUAFILTER TFC-75F membrana do systemów odwróconej osmozy RO | 100 zł |
Membrana Osmotyczna Aquafilter Tfc 75F 75 Osmoza | 99 zł |
Aquafilter TFC-75F Membrana osmotyczna 75 GPD | 117 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →