Filtr akwariowy Aquael Fan Mini Plus (101786)
Zdjęcia 13 |
Aquael Fan Mini Plus |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Aquael 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Aquael.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Aquael Fan Mini Plus
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AQUAEL Fan mini+ | 105 zł |
AQUAEL PAN MINI PLUS filtr wewnętrzny do akwarium DARMOWA DOSTAWA + 3CASHB | 87 zł |
FILTR WEWNĘTRZNY AQUAEL FAN MINI PLUS | 72 zł |
AQUAEL FAN MINI PLUS FILTR WEWNĘTRZNY DO AKWARIUM | 62 zł |
Aquael Mini Plus Aquarium Filter Posrebrzany 5101786 | 86 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →