Etui Apple Silicone Case with MagSafe for iPhone 14 Pro
Apple Silicone Case with MagSafe for iPhone 14 Pro |
Kolor | | Rodzaj | etui-plecki | Kompatybilność | iPhone 14 Pro | Materiał | silikon / poliuretan | Uchwyt magnetyczny (MagSafe) | / MagSafe / | Tylna pokrywa | matowa | Data dodania do E-Katalog | październik 2022 | Oznaczenie producenta | MPTE3RM/A
MPTF3RM/A
MPTG3RM/A Pokaż kolejne ↓MPTH3RM/A
MPTJ3ZE/A
MPTK3RM/A
MPTL3RM/A
MPTM3RM/A
|
Wbudowany magnes MagSafe
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Apple Silikonowe etui z MagSafe do iPhonea 14 Pro - Sztormowy Błękit MPTF3Idealnie gładki, miękki w dotyku silikon sprawia, że telefon świetnie leży w dłoni. A wewnętrzna wyściółka z mikrofibry dodat... więcejkowo go chroni.
Wbudowane magnesy, które za każdym razem precyzyjnie dopasowują etui do iPhone’a 14 Pro, sprawiają, że ładowanie bezprzewodowe jest szybsze, a inne akcesoria przyłączają się i odłączają niemal magicznie. Etui nie trzeba zdejmować do ładowania. Wystarczy doczepić ładowarkę MagSafe lub położyć iPhone’a na ładowarce z certyfikatem Qi.
To etui, jak każde zaprojektowane przez Apple, przeszło tysiące godzin testów na wszystkich etapach projektowania i produkcji. Dzięki temu nie tylko świetnie wygląda, ale też skutecznie chroni iPhone’a przed uderzeniami i zadrapaniami. Amazon.pl
Złóż skargę | | 205 zł | | |
|
| Apple iPhone 14 Pro Silicone Case with MagSafe - MidnightTylna ok?adka dla telefonu komórkowego, z MagSafe, silikon, pó?noc, dla iPhone 14 Pro Proshop.plZłóż skargę | | 299 zł | | |
|
| APPLE do iPhone 14 Pro Silicone Case with MagSafe - Storm Blue MPTF3ZM/AKolor: Storm Blue Przeznaczenie: iPhone 14 Pro Kod producenta: MPTF3ZM/A Materiał: Silikon Typ: Etui Producent telefonu: Appl... więceje Seria telefonu: iPhone 14 Pro Model telefonu: iPhone 14 Pro Kolor dominujący: Grafitowy Materiał: Silikon Neonet.plZłóż skargę | | 279 zł | | |
|
| Etui APPLE Silicone Case MagSafe do iPhone 14 Pro PółnocSilikonowe etui marki APPLE z MagSafe do iPhone 14 Pro w kolorze północ. Electro.plZłóż skargę | | 280 zł | | |
|
| Etui silikonowe z MagSafe do iPhone 14 Pro - północEtui silikonowe z MagSafe do iPhone 14 Pro - północ ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | | 285 zł | | |
Dynamika cen dla Apple Silicone Case with MagSafe for iPhone 14 Pro
- Minimalna
- Średnia
- Maksymalna