Filtr przedłużacz APC PM6U-FR (10731304314025)
Zdjęcia 6 |
APC PM6U-FR |
|
Skuteczna ochrona przed nagłymi skokami napięcia. 2 porty USB do ładowania gadżetów. Dogodna lokalizacja punktów sprzedaży. Wskaźnik lampki stanu. Zasłony ochronne dla dzieci
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog APC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele APC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup APC PM6U-FR
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APC PM6U-FR UPS-LIS-APC-058 | 239 zł |
APC PM6U-FR Listwa Essential 6gn. FR + ładowarka 2xUSB 5V, 2.4A | 211 zł |
Listwa zasilająca APC Essential SurgeArrest PM6U-FR PM6U-FR | 231 zł |
APC PM6U-FR ochrona przeciwprzepięciowa Biały 6 x gniazdo PM6U-FR | 173 zł |
Listwa zasilająca APC Essential przeciwprzepięciowa 6 gniazd 2 m biała (PM | 174 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →