Kask narciarski ANON Rodan MIPS
Zdjęcia 8 |
ANON Rodan MIPS |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ANON 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ANON.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ANON Rodan MIPS
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Anon Rodan Helmet Czarny L 22216100001-LMikroregulowany krój, ciepło z polarową podszewką i lekkość dzięki technologii MIPS crash.Kask Anon Rodan MIPS® ma konstrukcję in-mold shell, która zapewnia lekkość i elegancki, niskoprofilowy krój.MIPS (Wielokierunkow SnowINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 426 zł |
Anon Rodan Mips Helmet Biały S 22216101100-SAnon Rodan MIPS® Helmet.Kask Anon Rodan MIPS® posiada konstrukcję z wtryskiwanego korpusu, dzięki czemu jest lekki i ma smukły, niski profil.System MIPS (Multidirection SnowINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 512 zł |
Anon Rodan Mips Helmet Biały XL 22216101100-XLAnon Rodan MIPS® Helmet.Kask Anon Rodan MIPS® posiada konstrukcję z wtryskiwanego korpusu, dzięki czemu jest lekki i ma smukły, niski profil.System MIPS (Multidirection SnowINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 512 zł |
Anon Rodan Mips Helmet Biały M 22216101100-MAnon Rodan MIPS® Helmet.Kask Anon Rodan MIPS® posiada konstrukcję z wtryskiwanego korpusu, dzięki czemu jest lekki i ma smukły, niski profil.System MIPS (Multidirection SnowINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 549 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 431 zł
unisex, tworzywo sztuczne ABS, kieszenie na słuchawki, rozmiar: S, M, L, XL
od 450 zł
unisex, tworzywo sztuczne ABS, kieszenie na słuchawki, rozmiar: XS, S, M, L, XL
od 465 zł
unisex, tworzywo sztuczne ABS, wizjer, kieszenie na słuchawki, rozmiar: S, M, L, XL
od 398 zł
unisex, tworzywo sztuczne ABS, kieszenie na słuchawki, rozmiar: S, M, L, XL
od 329 zł
unisex, tworzywo sztuczne ABS, kieszenie na słuchawki, rozmiar: S, M, L, XL
od 431 zł
unisex, tworzywo sztuczne ABS, kieszenie na słuchawki, rozmiar: S, M, L, XL