Karm dla psów Animonda GranCarno Original Adult Beef/Deer 1 szt. 0.4 kg
Zamknij
Menu
Animonda GranCarno Original Adult Beef/Deer 400 g 1 szt. 0.4 kg1 szt. 0.8 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Animonda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Animonda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Animonda GranCarnoPorównaj w tabeli →
od 11 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina 38%, kurczak 30%, podroby, klasa: super premium
od 16 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina 41%, jagnięcina 27%, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kaczka, wieprzowina, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 40% wołowina, 28% kurczak, węglan wapnia, olej z łososia, klasa: super premium
od 16 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, buraki, jeżyny, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: 68% indyk, 2,5% boćwina, 0,3% róża, 0,2%, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina 50%, dziczyzna 18%, podroby, klasa: super premium
od 16 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, szpinak, maliny, pestki dyni, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, klasa: super premium
od 11 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 52% wołowina, 31% rosół, 8% kurczak, 5% indyk, 4% dziczyzna, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 56% wołowina, 12% kacze serca, węglan wapnia, chlorek sodu, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: owieczka, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 52% wołowina, 31% rosół, 8% kurczak, 5% indyk, 4% dziczyzna, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 52% wołowina, 12% łosoś, 4% szpinak, węglan wapnia, chlorek sodu, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina 68%, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 58% wołowina, 10% królik, 0,5% pietruszka, węglan wapnia, klasa: super premium
od 15 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina 50%, dziczyzna 18%, podroby, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 47% wołowina, 15% dziczyzna, 6% jabłka, węglan wapnia, chlorek sodu, klasa: super premium
Modyfikacje Animonda GranCarno Original Adult Beef/Deer
Ceny na Animonda GranCarno Original Adult Beef/Deer |
---|---|---|---|---|
Animonda GranCarno Original Adult Beef/Deer 1 szt. 0.4 kg | od 52 zł | 1 oferta | ||
Animonda GranCarno Original Adult Beef/Deer 1 szt. 0.8 kg | od 12 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 46 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina (mięso, serce, płuca, wątroba, wymię), węglan wapnia, klasa: super premium
od 42 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, dziczyzna, minerały, olej lniany, bulion mięsny, klasa: super premium
od 49 zł
mokra karma, 6 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, wątroba, warzywa, minerały, rozmaryn, pietruszka, klasa: super premium
od 38 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, indyk, olej lniany, bulion mięsny, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, 6 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: 70% wołowina, 4% ryż, 3% skrobia z grochu, 1% błonnik z grochu, klasa: super premium
od 48 zł
mokra karma, 6 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: ryba, kurczak, klasa: super premium
od 48 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób 48%, pstrąg 14%, rosół 28,8%, pasternak, żurawina, oleje i tłuszcze, klasa: super premium
od 42 zł
mokra karma, 6 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 55% wołowina, 15% indyk, 3% skrobia z grochu, klasa: super premium
od 59 zł
mokra karma, 6 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kaczka, kurczak, bulion, wołowina, dynia, ziemniaki, minerały, klasa: super premium
od 59 zł
mokra karma, 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: wołowina, serce wołowe, płuca, wątroba, krtań, flaki, minerały, klasa: super premium
od 55 zł
mokra karma, 6 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: serca/wątroby/płuca dzika, bulion, jagody, jeżyny, minerały, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, 6 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: 74% indyk, 3% skrobia z grochu, 1% błonnik z grochu, klasa: super premium