Wózek Anex E-Type 2 in 1
Wideo 15Zdjęcia 25 |
Stylowy i wszechstronny wózek popularnej polskiej marki Anex, który może służyć jako doskonałe rozwiązanie na cały okres „spacerówki” w życiu dziecka. Tak więc model zawiera zarówno siedzisko spacerowe, jak i gondolę z wygodnym uchwytem do przenoszenia; dodatkowo istnieje możliwość zamontowania fotelika samochodowego, jednak nie jest on zawarty w pakiecie początkowym. Wózek Anex E-Type 2 w 1 posiada różne niezbędne akcesoria: ciepłą osłonę na nóżki, folię przeciwdeszczową, moskitierę, piękny kosz na zakupy (jest wygodnie skonstruowany i nie zbiera pod wózkiem niezrozumiałej bryły), a także stylowy plecak na rzeczy.
Model jest bardzo ergonomiczny - można regulować kąt oparcia i wysokość podnóżka, co pozwala na długie użytkowanie wózka. Oprócz klasycznych pasów bezpieczeństwa siedzisko posiada barierka ochronna. Koła są obrotowe, co pozytywnie wpływa na zwrotność, ale w razie potrzeby można je zamocować w pozycji prostej. Dla wygody rodziców i dzieci wózek i gondolę można zamontować na stelażu zarówno w kierunku jazdy, jak i odwrotnie. Jednocześnie daszek gondoli jest bardzo głęboki, co spełnia dodatkowe funkcje ochronne, szczególnie w zimnych porach roku. Wózek w całości waży 14,7 kg, ale składa się jak książka i zajmuje niewiele miejsca.
Kup Anex E-Type 2 in 1
Anex E/Type - Wózek Wielofunkcyjny, Zestaw 2W1 Z Opcją 3W1 | Soul / 02A | 3 100 zł |
Anex E Type Caramel Głęboko Spacerowy | 3 106 zł |
Anex E/Type - Wózek Wielofunkcyjny, Zestaw 2W1 Z Opcją 3W1 | Noir / 05A | 3 200 zł |