Odkurzacz
Amica Karif VI 2041
Zdjęcia 10 |
Amica Karif VI 2041 2022 rokHEPA |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica Karif VI 2041
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amica - Odkurzacz bezworkowy VI 2041 Karif - Niebieski VI2041 | 314 zł |
Amica Odkurzacz bezworkowy Karif VI2041 HDAMIOBVI204100 | 331 zł |
Odkurzacz AMICA Karif VI2041 | 369 zł |
Bezworkowy Amica Karif VI 2041 AGDM-ODK-AMI-045 | 369 zł |
Odkurzacz bezworkowy Amica Karif VI2041 | 329 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →