Piekarnik Amica ED 37610X X-TYPE
Zdjęcia 5 |
Amica ED 37610X X-TYPE czarny stal nierdzewna |
|
Drzwi otwierają się automatycznie po lekkim dotknięciu klamki.
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica ED 37610X X-TYPE
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amica Piekarnik ED37610X X-TYPE HZAMIPE10XXTYPE | 1 649 zł |
Amica Piekarnik ED37610X X-TYPE HZAMIPE10XXTYPE | 1 501 zł |
Amica Piekarnik ED37610X X-TYPE 94859 | 1 649 zł |
Piekarnik elektryczny AMICA ED37610X X-TYPE | 1 641 zł |
Amica Piekarnik ED37610X X-TYPE I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 ! | 1 499 zł |
Piekarnik ED37610X X-TYPE | 1 798 zł |
Modyfikacje Amica ED 37610X X-TYPE
Ceny na Amica ED 37610X X-TYPE |
---|---|---|---|---|
Amica ED 37610B X-TYPE | od 1 499 zł | 16 oferty | ||
Amica ED 37610X X-TYPE | od 1 499 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →