Zmywarka Amica DFM 62D7 TOQIH stal nierdzewna
Zdjęcia 4 |
Amica DFM 62D7 TOQIH stal nierdzewna
biały stal nierdzewna
Kompletów naczyń:14
Suszarka:kondensacyjna
Liczba programów:7 szt.
Zużycie wody:10 l
Poziom hałasu:44 dB
Szerokość:59.8 cm
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne DFM 62D7 TOQIH
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica DFM 62D7 TOQIH stal nierdzewna
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zmywarka Amica DFM62D7TOqIH 1191265 | 1 799 zł |
Zmywarka AMICA DFM62D7TOqIH | 1 799 zł |
AMICA DFM62D7TOqIH >> SPRAWDŹ JAK OSZCZĘDZAĆ NA ZAKUPACH W NEO24.PL! | 1 779 zł |
Zmywarka Amica DFM62D7TOqIH Darmowa dostawa od 89 zł! | 1 675 zł |
Zmywarka AMICA DFM62D7TOqIH - DARMOWY PACZKOMAT OD 699zł | 1 699 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Amica DFM 62D7 TOQIH
Ceny na Amica DFM 62D7 TOQIH |
---|---|---|---|---|
Amica DFM 62D7 TOQWH biały | od 1 597 zł | 8 oferty | ||
Amica DFM 62D7 TOQIH stal nierdzewna | od 1 675 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →