Patelnia Ambition Vikos 60779 24 cm
Ambition Vikos 60779 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ambition 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ambition.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Ambition Vikos 60779
Ceny na Ambition Vikos 60779 |
---|---|---|---|---|
Ambition Vikos 60778 20 cm | od 80 zł | 1 oferta | ||
Ambition Vikos 60779 24 cm | od 100 zł | 1 oferta | ||
Ambition Vikos 60780 26 cm | od 110 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →