Music Center Akai ABTS-636
Zdjęcia 7 |
Akai ABTS-636
Rodzaj:wieża
Liczba kanałów:2.0
Moc wyjściowa RMS:40 W
Pasmo przenoszenia:55 – 20000 Hz
Rodzaj tunera:cyfrowy
Nośniki:USB
Zasilanie:akumulatorowe
Wymiary:645x220x220 mm
Waga:5.1 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Akai ABTS-636
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AKAI ABTS-636 | 399 zł |
Głośnik Akai ABTS-636 czarny | 498 zł |
AKAI System imprezowy ABTS-636 805847 | 809 zł |
AKAI ABTS-636 >> SPRAWDŹ JAK OSZCZĘDZAĆ NA ZAKUPACH W NEO24.PL! KUPU | 546 zł |
Power audio AKAI ABTS-636 | Bezpłatny transport | Raty | 499 zł |
Power audio AKAI ABTS-636 | Bezpłatny transport | 620 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →