Aparat fotograficzny Agfa VLG-4K
Zdjęcia 15 |
Agfa VLG-4K
Matryca:1/2.3"
Ogniskowa:52 mm
Wideo:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Zakres ISO:100 - 6400
Wyświetlacz:3 '', dotykowy, obrotowy
W zestawie statyw z pilotem.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne VLG-4K
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Agfa VLG-4K
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AGFA PHOTO Zestaw Vlogging Kamera VLG-4K z szerokokątnym obiektywem statyw | 775 zł |
Aparat AGFAPHOTO VLG-4K Czarny + Zestaw akcesoriów | 1 074 zł |
Zestaw Vlog Aparat Cyfrowy 24mp Kamera 4k Agfaphoto Vlg-4k + Pilot Mikrofo | 1 000 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →