Drukarka Agfa Realipix Mini P
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Agfa Realipix Mini P
Rodzaj:kolorowa, sublimacyjna
Format:А8
Podłączenie:Bluetooth
Rozdzielczość druku:300x300 dpi
Bateria 620mAh.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Realipix Mini P
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Agfa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Agfa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Agfa Realipix Mini P
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AGFA PHOTO - Realipix Mini P Drukarka Opakowanie Wkłady i Papiery AMC do 3 | 468 zł |
Drukarka fotograficzna AgfaPhoto RealiPix Mini printer white | 400 zł |
Drukarka Zdjęć Natychmiastowa Bluetooth Do Telefonu Smartfona Agfaphoto Mi | 400 zł |
AGFA PHOTO - Realipix Mini P - Drukarka fotograficzna 53 x 86 cm przez Blu | 490 zł |
AGFA PHOTO - Realipix Mini P Drukarka Opakowanie Wkłady i Papiery AMC do 1 | 603 zł |
AGFA PHOTO - Realipix Mini P Drukarka Opakowanie Wkłady i Papiery AMC do 2 | 431 zł |
AGFA PHOTO - Realipix Mini P Drukarka Opakowanie Wkłady i Papiery AMC do 3 | 452 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →