Chłodzenie CPU Aerocool Mirage 5 (ACTC-MR90517.01)
Wideo 11Zdjęcia 12 |
Aerocool Mirage 5
Rodzaj:chłodzenie CPU
Przeznaczenie:do procesora
Socket Intel:775, 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200
Socket AMD:AM2/AM3/FM1/FM2, AM4
Wentylator:⌀ 60 mm
Obroty:do 3000 obr./min
Liczba rurek cieplnych:5 szt.
TDP:150 W
Wysokość:145 mm
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Mirage 5
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Aerocool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Aerocool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Aerocool Mirage 5
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Aerocool Mirage 5 ARGB CPU Cooler CPU Fan PWM 4-Pin 100mm x 145mm MIRAGE5 | 189 zł |
Chłodzenie CPU AEROCOOL PGS Mirage ARGB PWM 4P | 190 zł |
Chłodzenie CPU AEROCOOL PGS Mirage ARGB PWM 4P AEROPGSMIRAGE5- | 190 zł |
Aerocool Chłodzenie CPU AEROCOOL PGS MIRAGE 5 ARGB PWM 4p | 204 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →