Piła szablasta AEG US 1300 XE (4935413235)
Zdjęcia 5 |
AEG US 1300 XE |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AEG 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AEG.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AEG US 1300 XE
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AEG 4935413235 US 1300 XE Saebelsaege 18 V Czarny Pomarańczowy | 599 zł |
Piła szablasta 1300W US 1300 XE AEG | 698 zł |
Piła szablasta AEG PowerTools US 1300 XE 4935413235 | 713 zł |
Piła szablasta 1300W US 1300 XE AEG | 698 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →