Klimatyzator Adler AD 7925 35 m²
Zdjęcia 12 |
Adler AD 7925 35 m²
Rodzaj:przenośny
Zalecana powierzchnia:35 m²
Pobór mocy:1300/- W, klasa energetyczna chłodzenia A
Funkcje:tryb nocny
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne AD 7925
|
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 7925 35 m²
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Podłogowy Adler AD 7925 AGDM-KLI-ADL-040 | 1 269 zł |
Klimatyzator Adler AD 7925 | 1 269 zł |
Klimatyzator przenośny ADLER AD 7925 12.000 BTU | 1 226 zł |
AD 7925 Klimatyzator 12.000 btu | 1 286 zł |
Klimatyzator przenośny ADLER AD 7925 12.000 BTU | 1 344 zł |
Adler AD 7925 | 1 448 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →