Klimatyzator Adler AD 7916 25 m²
Zdjęcia 10 |
Adler AD 7916 25 m²
Rodzaj:przenośny
Zalecana powierzchnia:25 m²
Pobór mocy:950/- W
Funkcje:tryb nocny
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne AD 7916
|
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 7916 25 m²
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adler AD 7916 przenośny klimatyzator 3 tryby pracy 2 prędkości wentylatora | 1 416 zł |
Klimatyzator Adler AD 7916 nawiew, chłodzenie, osuszania | 1 805 zł |
Klimatyzator Adler AD 7916 nawiew, chłodzenie, osuszania | 1 790 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →