Frytkownica beztłuszczowa Adler AD 6310
Zdjęcia 13 |
Adler AD 6310 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 6310
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fat-free deep fat fryer Adler AD 6310 | 178 zł |
Beztłuszczowa Adler AD 6310 czarny AGDM-FRY-ADL-002 | 188 zł |
Frytkownica beztłuszczowa ADLER AD 6310 Air Fryer | 207 zł |
Adler Frytkownica beztłuszczowa ADLER AD 6310 | 202 zł |
pokaż 5 ofert
Ekwipunek:
- zdejmowana kratka
PodobnePorównaj w tabeli →