Elektryczna szczoteczka do zębów Adler AD 2175
Zdjęcia 6 |
Adler AD 2175 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 2175
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Soniczna szczoteczka do zębów Adler AD 2175 | 106 zł |
Szczoteczka Adler AD 2175 Biała | 99 zł |
Szczoteczka soniczna ADLER AD 2175 szczoteczka dozębów - 30.000vpm | 82 zł |
Soniczna szczoteczka do zębów Adler AD 2175 | 84 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →