Klawiatura
Adesso AKB-410UB
Zdjęcia 7 |
Adesso AKB-410UB |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adesso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adesso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adesso AKB-410UB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SlimTouch Mini Black USB AKB-410UB | 371 zł |
Adesso USB Mini Keyboard with Touchpad Adesso AKB-410UB SlimTouch | 200 zł |
Adesso AKB-410UB klawiatura - mini klawiatura z touchpadem | 304 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →