Klawiatura
Adesso AKB-310UB
Zdjęcia 7 |
Adesso AKB-310UB 2022 rok |
|
Wbudowany trackball
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adesso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adesso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adesso AKB-310UB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adesso Mini USB z optyczną klawiaturą Trackball - czarny 28826 | 277 zł |
Klawiatura Adesso EasyTrack 310 (AKB-310UB) Czarna | 306 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Adesso AKB-310UB (AKB-310UB) - PACZKOMAT, POCZTA, KURI | 306 zł |
Adesso AKB-310UB - keyboards USB QWERTY 0-50 C czarny optyczny -40-60 C | 454 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →