Krzesło Actona Wilma
Zdjęcia 18 |
Actona Wilma |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Actona 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Actona.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Actona Wilma
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Actona company Tapicerowane krzesło na metalowych nogach Wilma Actona grey | 223 zł |
Actona Krzesło Wilma Grey Dąb | 268 zł |
Krzesło tapicerowane Wilma jasnoszary | 159 zł |
Actona Krzesło Wilma szary ciemny Actona | 208 zł |
Actona Krzesło Wilma jasny szary, metal Actona | 208 zł |
pokaż 18 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →