Katalog   /   Artykuły biurowe   /   Materiały eksploatacyjne   /   Wkłady drukujące   /   Activejet

Wkład drukujący Activejet ATB-326BN

Zdjęcia - Wkład drukujący Activejet ATB-326BN
dodaj do listymoje listy
Activejet ATB-326BN
Druk
laserowy
Kolor
czarny
Wydajność
4000 stron
Kompatybilność
Brother DCP-L8400, L8450, HL-L8250, L8350, MFC-L8650, L8850
Oficjalna strona
activejet.com
Data dodania do E-Katalog
Maj 2022
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Activejet 2026 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Activejet.

Kup Activejet ATB-326BN

Wszystkie ceny 6 →
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.

Toner ACTIVEJET do Brother TN-326Bk ATB-326BN Czarny

Toner laserowy do drukarki Brother TN-326Bk wydajność: 4 000 stron przy 5% pokryciu, wersja Supreme, objęty 5-letnim okresem... więcejgwarancji. Tonery Activejet cechuje wysoka wydajność, doskonała jakość, bardzo duża gęstość zaczernienia tonerów monochromatycznych i doskonałe odzwierciedlenie barw w tonerach kolorowych.
Mediaexpert.pl
Złóż skargę
93 

ActiveJet Supreme ATB-326BN Czarny EXPACJTBR0060

Czarny, Toner (alternatywa dla: Brother TN326BK), dla Brother DCP-L8400, DCP-L8450, HL-L8250, HL-L8350, MFC-L8650, MFC-L8850
Proshop.pl
Złóż skargę
104 

Activejet Atb-326bn Brother Toner Czarny

Toner czarny ACTIVEJET ATB-326BN | Wysokowydajny zamiennik do drukarek BrotherOsiągnij profesjonalne rezultaty drukowania, op... więcejtymalizując jednocześnie budżet biurowy dzięki czarnemu tonerowi ACTIVEJET ATB-326BN, fachowo zaprojektowanemu jako wysokiej jakości zamiennik dla wybranych drukarek laserowych Brother. Zaprojektowany dla firm i osób prywatnych, które wymagają zarówno doskonałości, jak i wartości, ten toner zapewnia spójną, niezawodną wydajność od pierwszej do ostatniej strony. Jest idealnym wyborem do produkcji ostrych, wyraźnych dokumentów, co czyni go niezbędnym elementem wyposażenia biurowego.Doskonała wydajność drukuDoświadcz wyjątkowej klarowności i
tradeinn.com
Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
86 

Toner ActiveJet do Brother ATB-326BN czarny (black)

Toner ActiveJet do Brother ATB-326BN czarny (black)Toner ActiveJet do Brother ATB-326BN czarny (black) NIEZAWODNOŚĆ! Activeje... więcejt to również niezawodność i bezawaryjność potwierdzona certyfikatami. SATYSFAKCJA KLIENTA! Stawiamy satysfakcję klienta na pierwszym miejscu, czego potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. ROZPOZNAWALNOŚĆ! Activejet to lider polskiego i europejskiego rynku. Specyfikacja Cechy Wbudowany zespół bębna Nie Kompatybilność Brother DCP: L8400CDN, L8450CDW. Brother HL: L8250CDN, L8350CDW. Brother MFC: L8650CDW, L8850CDW. Ilość sztuk 1 Ilość kaset z czarnym tonerem 1 Wydajność stron z czarnym tonerem 4500 stron(y) Model Zamiennik Kolor(y)
Allegro
Złóż skargę
93 

Activejet ATB-326BN Toner do drukarki Brother, Zamiennik Brother TN-326BK, TN326BK; Supreme; 4000 stron; czarny.

Szeroki wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą.... więcejPoznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.
Sferis.pl
Złóż skargę
93 

Activejet ATB-326BN Toner (zamiennik Brother TN-326BK, TN326BK; Supreme; 4000 stron; czarny)

Activejet ATB-326BN Toner (zamiennik Brother TN-326BK, TN326BK; Supreme; 4000 stron; czarny)
Akces-markt.pl
Złóż skargę
90 

Dynamika cen dla Activejet ATB-326BN

Modyfikacje Activejet ATB-326BN

Ceny na Activejet ATB-326BN
Activejet ATB-326BN od 86 6 oferty
Activejet ATB-326MN od 86 7 oferty
Activejet ATB-326CN od 91 5 oferty
Activejet ATB-326YN od 87 5 oferty