Grill Activa Cabrio 3.0 (12200R)
Zdjęcia 7 |
Activa Cabrio 3.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Activa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Activa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Activa Cabrio 3.0
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ACTIVA Cabrio grill gazowy na kółkach 3 palniki każdy 27 kW czarny chromow | 1 999 zł |
Activa Cabrio 3.0 Grill ogrodowy gazowy 8.7 kW 38 cm x 48 cm | 899 zł |
Activa Grill Gazowy Cabrio 3.0 12200R | 799 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →