Monitor Acer Nitro XZ270Xbiiphx 27 " czarny (UM.HX0EE.X05)
Zdjęcia 5 |
Acer Nitro XZ270Xbiiphx 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, MPRT 1 ms
Częstotliwość:240 Hz
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Acer Nitro XZ270Xbiiphx 27 " czarny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Acer Monitor 27 cali Nitro XZ270Xbiiphx Curved 1500R/240Hz UPACR027XS270XBRozrywka na zakrzywionym ekranie
Na ekranie z matrycą o maksymalnym zakrzywieniu 1500R rozgrywka nabiera nowego wymiaru. P... więcejonadto konstrukcja ZeroFrame i mniejsza ramka wokół ekranu zapewniają lepsze wrażenia wizualne.
Niezwykła synchronizacja
Technologia Adaptive-Sync i częstotliwość odświeżania do 240 Hz eliminują efekt rozrywania ekranu, co przekłada się na płynność obrazu podczas gry lub odtwarzania wideo. Obsługiwane są także technologie AMD FreeSync.
Obrazy o żywych ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 765 zł |
Acer Nitro XZ270Xbiiphx MON-LCD-ACR-0723Rozrywka na zakrzywionym ekranie Na ekranie z matrycą o maksymalnym zakrzywieniu 1500R rozgrywka nabiera nowego wymiaru. Pona... więcejdto konstrukcja ZeroFrame i mniejsza ramka wokół ekranu zapewniają lepsze wrażenia wizualne. Niezwykła synchronizacja Technologia Adaptive-Sync i częstotliwość odświeżania do 240 Hz eliminują efekt rozrywania ekranu, co przekłada się na płynność obrazu podczas gry lub odtwarzania wideo. Obsługiwane są także technologie AMD FreeSync™. Obrazy o żywych barwach Realistyczne kolory ożywają dzięki rozdzielczości Full HD 1080p. Filmy i gry wyświetlane na tym ekranie zyskują na realizmie i dramaturgii, a niewielkie szczegóły i tekst są wyraźne dzięki rozdzielczości 1920 × 1080 w formacie 16:9. Doskonała zabawa, wyraźny obraz Monitor cechuje się czasem reakcji na poziomie 1 ms w trybie Visual Response Boost (VRB), co znacznie ogranicza rozmycia (efekt ghostingu) i poprawia ostrość obrazu podczas dynamicznej akcji. Technologia Black Boost Do wyboru masz 11 opcji Black Boost, co umożliwia zoptymalizowani Komputronik.plZłóż skargę | 779 zł |
ACER 27"'' Nitro XZ270X UM.HX0EE.X05 Czarny UM.HX0EE.X05Dominujący kolor: Czarny Wymiary (W x S x D) [mm]: 525 x 611 x 234 mm Waga [kg]: 3,3 kg Wysokość [mm]: 525 mm Szerokość [mm]:... więcej611 mm Głębokość [mm]: 234 mm Seria: Nitro XZ270X Proporcje ekranu: 16:9 Przekątna ekranu: 27" Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1080 px Jasność [cd/m2]: 250 cd/m2 Kontrast dynamiczny: 100 000 000:1 Czas reakcji [ms]: 1 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 178° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 178° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 16,7 mln Typ panelu dotykowego: Nie Rodzaj matrycy: VA Zakrzywiony ekran: Tak Powłoka matrycy: Matowa Kontrast statyczny: 3 000:1 Odświeżanie [Hz]: 240 Hz Czas reakcji: do 3 ms Liczba złączy HDMI: 2 Inne: 1 x 3,5 mm minijack DisplayPort: 1 Złącza: ["HDMI","Displa Neonet.plZłóż skargę | 815 zł |
Acer Monitor 27 cali Nitro XZ270Xbiiphx Curved 1500R/240Hz 124136Rozrywka na zakrzywionym ekranie
Niezwykła synchronizacja
Obrazy o żywych ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 839 zł |
Acer Monitor 27 cali Nitro XZ270Xbiiphx Curved 1500R/240Hz 124136Rozrywka na zakrzywionym ekranie
Niezwykła synchronizacja
Obrazy o żywych ... (zobacz więcej) Kakto.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 765 zł |
pokaż 5 ofert
Seria Acer Nitro (gamingowe)
od 976 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 3 999 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Core i5, 13420H, 1.5 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4050, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, DOS, Wi-Fi 6, obsługa VR, czytnik linii papilarnych, 2.11 kg
od 649 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 4 899 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 165 Hz, Core i7, 12650H, 1.7 GHz, RAM 16 GB, DDR4, RTX 4060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, DOS, Wi-Fi 6, obsługa VR, 2.5 kg
od 249 zł
miejski, na laptopa, kieszenie: dół, 47x34x19 cm, waga 600 g
od 449 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, głośniki, AMD FreeSync
od 4 899 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 165 Hz, Core i5, 12500H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, DOS, Wi-Fi 6, obsługa VR, 2.5 kg
od 160 zł
miejski, do walizki, na laptopa, kieszenie: przód, 47x31.5x14 cm, waga 590 g
od 705 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 3 399 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Ryzen 7, 6800H, 3.2 GHz, RAM 8 GB, DDR5, RTX 3050 Ti, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen2, Endless OS, Wi-Fi 6, 2.5 kg
od 400 zł
miejski, na laptopa, kieszenie: przód, boczne, na tylnej ściance, 51x42x14 cm, waga 685 g
od 651 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 7 099 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 165 Hz, Ryzen 7, 6800H, 3.2 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 3060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen2, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6, obsługa VR, 2.5 kg
od 649 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 6 499 zł
do gier, 16 ", matowy, 2560x1600 (16:10), IPS, 165 Hz, Ryzen 7, 7840HS, 3.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4070, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen2, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, obsługa VR, pojemna bateria, 2.7 kg
od 999 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 5 099 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 165 Hz, Core i5, 12500H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6, obsługa VR, 2.5 kg
od 519 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 7 199 zł
do gier, 17.3 ", matowy, 2560x1440 (16:9), IPS, 165 Hz, Ryzen 7, 7840HS, 3.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4070, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, obsługa VR, pojemna bateria, 3.25 kg
PodobnePorównaj w tabeli →
od 985 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 999 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 469 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 734 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 5 299 zł
49 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, 1800 R, OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 575 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 009 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
od 999 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR