Igrovoy podkładka A4Tech Bloody B-070
Wideo 2Zdjęcia 6 |
A4Tech Bloody B-070 |
|
Niedroga podkładka do zabawy w dużych rozmiarach z elastyczną gumową podkładką. Różni się spektakularnym wyglądem zewnętrznym i atrakcyjnym kosztem. Jest pozycjonowany jako produkt z podstawowej półki cenowej, który jest skierowany do oszczędnych graczy PC, entuzjastów i początkujących graczy e-sportowych. Ze względu na dużą dokładność pozycjonowania i znaczne rozmiary (440x350x4 mm) może być stosowany do rozwiązywania zadań roboczych wymagających szybkiej i dokładnej obsługi kursora, np.
projektów graficznych. Duża powierzchnia maty A4 Tech Bloody B-070 umożliwia wykonywanie szybkich amplitud ruchów myszy, nie ograniczając gracza w jego technikach manipulacyjnych. Nadaje się również dla użytkowników, którzy wolą, aby cała dłoń spoczywała na powierzchni podkładki, a nie na stole. Akcesorium ma z boku wytrzymałą, gęsto tkaną, niestrzępiącą się tkaninę, która umożliwia imponująco dokładne pozycjonowanie wszystkich typów czujników optycznych/laserowych myszy do gier. Podstawą maty jest warstwa elastycznej gumy piankowej o grubości 4 mm. W celu zabezpieczenia przed rozwarstwieniem krawędź powierzchni obszyta jest jasną i trwałą nicią poliamidową.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A4Tech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A4Tech.
Modyfikacje A4Tech Bloody B-070
Ceny na A4Tech Bloody B-070 |
---|---|---|---|---|
A4Tech Bloody B-072 | od 77 zł | 1 oferta | ||
A4Tech Bloody B-071 | od 84 zł | 1 oferta | ||
A4Tech Bloody B-070 | od 45 zł | 2 oferty |