Etui 3MK Matt Case for Galaxy S23 Ultra
Zdjęcia 3 |
3MK Matt Case for Galaxy S23 Ultra |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup 3MK Matt Case for Galaxy S23 Ultra
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
3mk Matt Case black do Samsung Galaxy S23 Ultra TOR-GSM-3MK-07083mk Matt Case black- Stylowe i odporne etui - czarny mat Stylowy – zdobi smartfona, a przy tym skutecznie chroni Testowany –... więcejklasa Absorber125™, certyfikaty PZH i RoHS Odporny - na zabrudzenia, zarysowania i przebarwienia Designerska ochrona 3mk Matt Case black to wyjątkowe, czarne etui na smartfona, które udowadnia, że najwyższe parametry techniczne i stylowe wykończenie mogą iść w parze. Czarny, matowy case doskonale chroni urządzenie i zamienia je w supermodny, elegancki dodatek. Innowacyjny materiał (TPU - termoplastyczny poliuretan) jest bardzo elastyczny i miły w dotyku, skutecznie amortyzuje uderzenia oraz zachowuje pierwotną estetykę przez lata. Struktura umożliwia wygodne ładowanie bezprzewodowe. Czarnego Matt Case’a kupisz w wersji idealnie dopasowanej do swojego modelu smartfona. Jakość i bezpieczeństwo W 3mk Matt Case black design idzie ramię w ramię z jakością i bezpieczeństwem Komputronik.plZłóż skargę | 56 zł |
3MK Etui 3MK Matt Case Samsung Galaxy S23 Ultra czarne | 29 zł |
3mk Matt Case do Samsung Galaxy S23 Ultra CzarnyEtui dedykowane:etui do Samsunga;Etui dedykowane:Sams OleOle.plZłóż skargę | 23 zł |
3mk Matt Case do Samsung Galaxy S23 Ultra CzarnyEtui dedykowane:etui do Samsunga;Etui dedykowane:Sams RTV Euro AGDZłóż skargę | 40 zł |
3mk Matt Case lime do Samsung Galaxy S23 Ultra TOR-GSM-3MK-07133mk Matt Case Kolorowe, matowe etui ochronne Stylowe – piękny kolor i matowe wykończenie Niezawodne – skuteczność potwierdzon... więceja klasą Absorber125™ Proekologiczne – trwałość i bezpieczeństwo (certyfikat RoHS) Elegancka ochrona smartfona Matowe, kolorowe etui 3mk Matt Case zapewni Twojemu smartfonowi niezawodną ochronę nawet w ekstremalnych sytuacjach oraz zamieni go w stylowy i elegancki dodatek. Etui posiada przepiękny kolor o modnym i praktycznym, matowym wykończeniu. Materiał TPU jakości premium zapewnia zwiększoną odporność Matt Case’a na zarysowania, zabrudzenia i przebarwienia. Zachowuje estetyczny wygląd i nasycony kolor przez długi czas. Etui możesz bezpiecznie czyścić, a nawet prać w pralce. Niezawodność klasy Absorber125™ Etui 3mk Matt Case pozytywnie przeszło rygorystyczne testy bezpieczeństwa, uzyskując klasę odporności Absorber125™. Smartfona zabezpieczonego matowym etui poddano serii 26 upadków z wysokości 125 cm. Za każdym razem Matt Case skutecznie amortyzował siłę uderzenia, chroniąc urządzenie w 100%. Etui jest ultracienkie (1,2 mm) i wyjątkowo elastyczne, więc idealnie przylega do obudowy smartfona. Zabezpiecza go przed szkodliwym działaniem piasku i kurzu. Podwyższone krawędzie dodatkowo chronią ekran i aparat. Przyjazne dla użytkownika i natury Kolorowy Matt Case został zaprojektowany tak, aby przy okazji najwyższego stopnia ochrony oferować pełną swobodę korzystania ze smartfona. Etui jest precyzyjnie dopasowane, a specjalna technologia EasyClick™ Buttons gwarantuje pełną czułość wszystkich przycisków. Struktura Matt Case’a umożliwia bezproblemowe ładowanie indukcyjne. Dzięki temu nie musisz ściągać ochrony obudowy, aby naładować smartfona bezprzewodowo. Etui 3mk Matt Case jest rozwiązaniem proekologicznym i wolnym od substancji szkodliwych, co potwierdzają atest PZH i znak RoHS. Komputronik.plZłóż skargę | 46 zł |
3mk Matt Case do Samsung Galaxy S23 Ultra LimeEtui dedykowane:etui do Samsunga;Etui dedykowane:Sams OleOle.plZłóż skargę | 30 zł |
3mk Matt Case do Samsung Galaxy S23 Ultra LimeEtui dedykowane:etui do Samsunga;Etui dedykowane:Sams RTV Euro AGDZłóż skargę | 30 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 89 zł
etui-plecki, silikon / poliuretan, Galaxy S23 Ultra
od 179 zł
etui-plecki, magnetyczne, skóra, iPhone 13 Pro Max
od 180 zł
etui-plecki, magnetyczne, skóra, iPhone 14 Pro
od 129 zł
etui z klapką, silikon z tworzywem sztucznym, Galaxy S22 Ultra, okienko
od 145 zł
etui-plecki, magnetyczne, silikon / poliuretan, iPhone 13
od 140 zł
etui z klapką, silikon z tworzywem sztucznym, Galaxy S24 Plus, okienko, kieszonka na karty
od 52 zł
etui-plecki, MIL-STD-810, silikon / poliuretan, Galaxy S23 Ultra
od 161 zł
etui-plecki, silikon z tworzywem sztucznym, Galaxy S24+, podstawka
od 299 zł
magnetyczne, skóra, iPhone obsługujący MagSafe, kieszonka na karty