Ціни на Xiaomi Yeelight GU10 Smart Bulb W1 Multicolor 4 pcs (YLDP004-A)
Відео 1Фото 6 | від 84 до 299 zł Тип: світлодіодна (RGB); Кількість в упаковці (шт): 4; Цоколь: GU10; Колба: матова; Напруга: 230 В; Споживання (Вт): 4.5; Світловий потік (лм): 350; Кут розсіювання (°): 36; Направлене світло (рефлекторна); Регулювання яскравості; Управління зі смартфона: Wi-Fi; Підтримка Google Home; Голосові асистенти: Apple Siri, Amazon Alexa Echo в списокмої списки |
Закрити
Шапка
4 х 4.5 Вт4.5 Вт | Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
YEELIGHT Żarówka YEELIGHT W1 GU10 ściemnialna 4sztŻarówka Yeelight Gu10 Dimmable dzięki możliwości regulowania jasności pozwoli Ci stworzyć niezapomnianą atmosferę w... щеkażdej sytuacji. Prosta w obsłudze i energooszczędna – spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników Korzyści: Kompatybilna z głównymi platformami inteligentnego domu, takimi jak Google Assistant, Samsung SmartThings i Amazon Alexa, żarówka W1 pozwoli Ci na kontrolę światła głosem. Zarówno włączanie/wyłąc MediaMarkt.plПоскаржитись | 130 zł |
Żarówka led Yeelight GU10 W1 (dimmable) 4 pcs ELE-LED-YEEL-0077Yeelight GU10 Dimmable - inteligentna, energooszczędna żarówka Inteligentna żarówka Yeelight GU10 dimmable nie tylk... щеo fantastycznie oświetli pomieszczenia w Twoim domu, ale też pozwoli Ci ustawić jasność światła. Jest wyjątkowo prosta w montażu, a dzięki możliwości zdalnego sterowania oraz grupowania jej obsługa staje się jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza. Urządzenie jest też energooszczędne - w trybie czuwania pobiera jedynie 0,23W. Używając go, nie musisz więc obawiać się wysokich rachunków za prąd. Dostosuj jasność światła Jedną z najważniejszych funkcji żarówki jest regulacja jasności generowanego przez nią światła. Korzystając z tej możliwości, z łatwością dopasujesz oświetlenie do swoich upodobań, potrzeb lub do specjalnej okazji. Ustaw bardzo jasne światło, kiedy potrzebujesz chwili skupienia - na przykład podczas pracy lub nauki. Wolisz się zrelaksować i odpocząć? Postaw na delikatny blask, który sprzyja wyciszeniu. Zdalne sterowanie oświetleniem Dodaj żarówkę do aplikacji Yeelight, aby zyskać nad nią zdalną kontrolę. Kiedy to zrobisz, zyskasz możliwość włączania i wyłączania światła za pomocą smartfona, dostosowywania jasności, ustalania harmonogramów czy tworzenia scen. Produkt jest też kompatybilny z Google Assistant, Amazon Alexa i Samsung SmartThings, w jego obsłudze może więc pomóc Ci również Twój inteligentny asystent. Grupuj żarówki, aby cieszyć się jeszcze wygodniejszą kontrolą Czy wiesz, że nie musisz kontrolować każdej żarówki osobno? Jeśli chcesz, skorzystaj z możliwości grupowania urządzeń, aby obsługiwać dowolną ich liczbę jednocześnie. Kąt rozsyłu światła GU10 dimmable wynosi 36°, warto więc na przykład zamontować ich kilka w salonie czy w sypialni, a następnie je zgrupować i swobodnie dostosowywać ich działanie do okazji. W ten sposób sprawisz, że pomieszczenia w Twoim domu będą oświetlone dokładnie tak, jak chcesz. Bez problemu ją zamontujesz Mimo swoich dużych możliwości urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze. Jej montaż także nie sprawia większych problemów. Wystarczy, że wkręcisz żarówkę, a następnie połączysz ją z Wi-Fi i skonfigurujesz w kilku prostych krokach - przez cały proces przeprowadzi Cię aplikacja Yeelight. Tylko kilka chwil dzieli Cię od wygodnej kontroli Twojego inteligentnego oświetlenia. Oszczędzaj prąd i pieniądze Energooszczędna żarówka GU10 dimmable jest przyjazna dla środowiska i tania w użytkowaniu. W trybie czuwania nie pobiera zbyt wiele prądu, a jej moc maksymalna wynosi jedynie 4,8W. To oznacza, że stosując ją, nie musisz się przejmować wysokimi rachunkami. GU10 dimmable nie tylko zapewni Ci wymarzone oświetlenie, ale też pozwoli zaoszczędzić energię elektryczną i pieniądze! Komputronik.plПоскаржитись | 149 zł |
Yeelight W1 GU10 ściemnialna 4szt.Barwa światła:chłodna biel;Barwa światła:chłodna biel;Bluetooth: OleOle.plПоскаржитись | 130 zł |
Xiaomi Yeelight W1 GU10 ściemnialna żarówka YLDP004 x4 | 84 zł |
Yeelight Led Gu10 W14 Smart Bulb 4 Units Przezroczysty 709108Żarówka LED YEELIGHT Gu10 W14 Smart Bulb to zestaw czterech wysokiej jakości żarówek LED zaprojektowanyc BricoINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 125 zł |
Żarówka Inteligentna W1 GU10 4szt Smart LED Xiaomi YeelightInteligentna żarówka Yeelight W1 GU10 (kolor) - zestaw 4szt Marka Yeelight jest częścią ekosystemu Xiaomi. Oficjaln... щеa dystrybucja. Yeelight GU10 Color - intel... EmpikПоскаржитись | 210 zł |
Żarówka LED W1 Smart YLDP004 4 szt. GU10 350 lm ściemnialna YeelightChoć na pierwszy rzut oka żarówka wydaje się zwykłą, to wystarczy wyszukać jej w swoim smartfonie, by poznać wszyst... щеkie jej możliwości. Jak wszystkie żarówki GU10, do jej montażu wystarczy wkręcić ją w oprawę, następnie podłącz ją pod sieć Wi-Fi w aplikacji i sprzęt jest gotowy do użycia! Steruj nią z poziomu smartfona lub sparuj z Google Assistant, Samsung SmartThings i Amazon Alexą i wydawaj jej polecenia głosowe zmieniając jej jasność, planowanie czasowe lub zgrupuj kilka żarówek ze sobą i steruj wszystkimi naraz. Żarówka może pracować w temperaturze aż do -10 stopni celcjusza, więc sprawdzi się również w atrium, oranżerii lub strychu. Żarówka jest również enrgooszczędna. Jej moc wyjściowa to 0,23W w trybie czuwania i maksymalnie 4,8W podczas pracy. Sprzedawana w zestawie 4 sztuk. Leroy MerlinДоставка: по Польщі Поскаржитись | 149 zł |
Yeelight W1 GU10 ściemnialna 4szt.Barwa światła:chłodna biel;Barwa światła:chłodna biel;Bluetooth: RTV Euro AGDПоскаржитись | 130 zł |
Inteligentna żarówka Yeelight W1 GU10 (kolor) 4szt | 179 zł |
Yeelight LED Smart Bulb GU10 4.5W 350Lm W1 White Dimmable, 4pcs pack ...ni | 170 zł |
Inteligentna żarówka Yeelight W1 GU10 (kolor) 4szt - DARMOWY PACZKOMAT OD | 233 zł |
Inteligentna żarówka Yeelight W1 GU10 (ściemnialna) 4szt | 173 zł |
Żarówka led Yeelight GU10 W1 (color) 4 pcs ELE-LED-YEEL-0058Yeelight żarówka W1 GU10 Color Żarówka Yeelight GU10 Color może świecić na ponad 16 milionów kolorów, pozwalając Ci... щеstworzyć niezapomnianą atmosferę w każdej sytuacji. Prosta w obsłudze i energooszczędna – spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Łatwy montaż Zamontuj nową żarówkę w trzech prostych krokach: Wkręć żarówkę. Otwórz aplikację i podłącz żarówkę żarówkę do sieci Wi-Fi. Sparuj żarówkę z aplikacją Hej Google, włącz światło! Kompatybilna z głównymi platformami inteligentnego domu, takimi jak Google Assistant, Samsung SmartThings i Amazon Alexa, żarówka W1 pozwoli Ci na kontrolę światła głosem. Zarówno włączanie/wyłąc Komputronik.plПоскаржитись | 299 zł |
Yeelight Inteligentna żarówka Yeelight W1 GU10 (kolor) 4szt | 144 zł |
Yeelight Led Gu10 W1 Dimmable Smart Bulb 4 Units Przezroczysty 709126Żarówka LED GU10 W1 YEELIGHT Dimmable Smart Bulb to zestaw czterech żarówek inteligentnych zaprojektowanyc BricoINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 123 zł |
Żarówka 4szt W1 GU10 Smart Yeelight Inteligentna BiałaInteligentna żarówka Yeelight W1 GU10 (kolor) - zestaw 4 sztuk Marka Yeelight jest częścią ekosystemu Xiaomi. Oficj... щеalna dystrybucja. Yeelight GU10 Dimmable -... EmpikПоскаржитись | 142 zł |
Inteligentna żarówka Yeelight W1 GU10 (ściemnialna) 4szt | 139 zł |
Inteligentna żarówka Yeelight W1 GU10 (kolor) 4szt | 179 zł |
Inteligentna żarówka Yeelight W1 GU10 (ściemnialna) 4szt | 139 zł |
Yeelight W1 GU10 (kolor) - 4 sztuki - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpł | 169 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!