Смартгодинник
Xiaomi Mi Watch Color Sports (XMWTCL01)
Відео 7Фото 8 | від 434 до 670 zł Смартгодинник від компанії Xiaomi пропонують практично всі необхідні функції для відстеження активності і стану здоров'я, ще й за доступною ціною. Як і має на увазі сама назва, гаджет створений в першу чергу для спортсменів і шанувальників активного способу життя, тому акцент зроблений не на дизайні, а на функціональності. Важать годинник трохи (трохи більше 30 г), тому практично не відчуваються на зап'ясті, а водозахищений корпус витримає активні тренування і заняття під дощем. Заявлена підтримка величезної кількості спортивних режимів (більше 100), при цьому пристрій стежить за пульсом, вважає пройдену відстань,
швидкість руху і кількість спалених калорій. А вбудований модуль GPS допоможе більш точно визначити місце розташування і пройдену за час прогулянки або тренування відста...нь. Xiaomi Mi Watch Color Sports здатні вимірювати рівень кисню в крові і моніторити сон. Але, мабуть, головною особливістю є автономність: акумулятор має ємність 420 маг, і одного його заряду вистачить приблизно на два тижні роботи з відстеженням основних показників і забезпеченням необхідною інформацією. Також варто відзначити 1.39-дюймовий AMOLED дисплей, який дублює вхідні дзвінки і повідомлення зі смартфона, і чип NFC (залежно від ринку). |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Xiaomi Mi Watch BHR4550GL - Smartwatch 139" Czarny | 532 zł |
Nowoczesny zegarek sportowy Xiaomi Mi Watch (Navy Blue) | 599 zł |
XIAOMI Mi Watch, czarny | 520 zł |
Smartwatch Xiaomi Mi Watch Beige | 482 zł |
Xiaomi Mi Watch Smartwatch wyświetlacz 139" AMOLED HD pomiar i monitoring | 579 zł |
Xiaomi Mi Watch - Smartwatch beżowy | 670 zł |
Smartwatch Xiaomi Mi Watch Beige | 494 zł |
Xiaomi Mi Watch, beżowy | 434 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!