Пилосос
Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10 (MJSCXCQPT)
Відео 11Фото 17 | від 1 078 до 1 434 zł Вертикальна модель китайського виробника Xiaomi має знімний портативний пилосос для однаково ефективного прибирання як підлогового покриття, так і більш маленьких площ. А ще це універсальний помічник, призначений і для сухого, і для вологого прибирання без витрати зайвого часу і сил: волога насадка з фібри кріпиться за всмоктуючою щіткою і протирає підлогу відразу після того, як та його пропилососила. Магнітний резервуар для води контролює її подачу, щоб на поверхні не залишилося мокрих плям і розводів. На окрему увагу заслуговує основна роликова щітка, яка автоматично визначає тип покриття і регулює потужність залежно від того, килим це або гладкий ламінат. А V-подібні ребра не дають волоссю і шерсті заплутуватися і направляють їх прямо до області всмоктування. Крім того, Xiaomi Mi Vacuum...Cleaner G10 комплектується мінітурбощіткою, щілинною і пиловою насадками, які допоможуть очистити меблі, матрац, під диваном, в кутах і біля плінтусів, а також делікатні поверхні на зразок клавіатури або оббивки. Двигун розвиває потужність всмоктування до 150 Вт і забезпечує стабільну роботу в декількох режимах з регулюванням на ручці. Від обраного режиму залежить і час автономної роботи: найекономніший дозволяє працювати до 65 хвилин без підзарядки. На повне відновлення сил знадобиться близько 3.5 годин. Рівень заряду батареї і обраний режим відображаються на кольоровому TFT-дисплеї, а настінний зарядний блок може одночасно заряджати два акумулятора, але другий додатковий доведеться купувати окремо. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Odkurzacz Bezprzewodowy Pionowy Xiaomi Draeme Mi Vacuum Cleaner G10 BHR430 | 1 434 zł |
Xiaomi Odkurzacz 2 w 1 Mi G10 | 1 110 zł |
Odkurzacz pionowy XIAOMI Mi Handheld Vacuum Cleaner G10 | 1 149 zł |
Xiaomi Vacuum cleaner Mi G10 Cordless operating, Handstick, 25.2 V, 450 W, | 1 200 zł |
Odkurzacz pionowy Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10 Biały | 1 206 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! XIAOMI 28671 Mi Vacuum Cleaner G10 - Towar z uszkodzon | 1 207 zł |
Odkurzacz Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner G10 | 1 168 zł |
Odkurzacz pionowy Mi Vacuum Cleaner G10 | 1 191 zł |
Xiaomi Mi G10 | 1 078 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!