Планшет
Xiaomi Mi Pad 6 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 6Фото 13 | від 1 358 до 2 046 zł Стильний, елегантний та продуктивний універсальний планшет з 11” екраном високої роздільної здатності (до 144 Гц), потужним процесором, ємним акумулятором та чотирма динаміками з підтримкою технології навколишнього звучання Dolby Atmos. Є багатоцільовим універсальним мультимедійним пристроєм з яскравим екраном на основі IPS-матриці високої роздільної здатності (2880х1800). Вражаюче висока щільність точок (309 dpi) дає можливість формувати виключно гладке зображення без найменшої пікселізації. Любителів перегляду відео порадує висока яскравість екрану (до 550 кд) та підтримка розширеного динамічного діапазону у форматах HDR10 та Dolby Vision. Надміцне скло Gorilla Glass 3-го покоління ефективно захищає екран від невеликих ударів та подряпин. Основою планшета Xiaomi Mi Pad 6 128 ГБ ОЗП 8 ГБ...став високопродуктивний 8-ядерний ARM-процесор Snapdragon 870, здатний забезпечити вражаюче високу обчислювальну та мультимедійну швидкодію. Інтегроване відеоядро Adreno 650 дозволяє з комфортом грати у будь-які мобільні ігри 2018-2023 років при високих/максимальних налаштуваннях якості графіки. Для виходу в глобальну мережу є бездротовий модуль стандарту Wi-Fi 6 (802.11n/ac/ax), який працює у двох діапазонах. За з'єднання з периферійними пристроями відповідає контролер Bluetooth 5.2. |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tablet Xiaomi Pad 6 110" 128GB/8GB WiFi Gris E0IGWXQQUM | 1 637 zł |
XIAOMI Tablet XIAOMI Pad 6 11 Wi-Fi 8GB 128GB Szary | 1 599 zł |
Xiaomi Pad 6 128GB/8GB - Mist Blue | 1 358 zł |
Tablet Xiaomi Pad 6 11" 128 GB Grafitowe (E0IGWXQQUM) | 1 486 zł |
Xiaomi Pad 6 8gb/128gb 11´´ Tablet PAD6 8-128 GD | 1 694 zł |
Xiaomi Pad 6 128 GB 8RAM Wi-Fi EU szampański E0CXHRDP9Q | 1 656 zł |
Xiaomi Pad 6 8gb/128gb 11 Tablet One Size NO | 1 656 zł |
Tablet Xiaomi Pad 6 11" 128 GB Złote (TABXAOTZA0026) | 2 046 zł |
Xiaomi Pad 6 8gb/128gb 11´´ Tablet Przezroczysty PAD6 8-128 BL | 1 748 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!