Ціни на Weber Performer GBS 57 (15301004)
Фото 4 | від 2 149 до 2 517 zł Тип: гриль BBQ; Паливо (джерело): вугілля (тверде паливо); Конструкція: стаціонарна; вбудований термометр; система очищення від попелу; місце для дрів / балона; решітка; боковий столик; Висота (мм): 1120; Розміри (мм): 1010x740; Вага (кг): 8.52; |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Weber Grill na węgiel drzewny 15301004 | 2 517 zł |
Grill węglowy Weber Performer One-Touch GBS Original 57 cm (15301004) --- | 2 199 zł |
Grill węglowy Weber Performer GBS 57 cm | 2 199 zł |
Weber Performer Original Gbs 57cm 15301004 | 2 149 zł |
Weber Performer GBS 57cm 15301053 | 2 517 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!