Ціни на генератор Volt Polska HEXA-GEN 3500 (6GEN3500A1)
Фото 10 | від 677 до 977 zł Бензиновий генератор, який за потужністю належить до середнього класу. Розрахований на обслуговування навантаження до 3 кВт та має дві розетки 230 В для підключення споживачів електроенергії, а також клеми виходу 12 В. Основний робочий орган генератора Volt Polska HEXA-GEN 3500 – це 4-тактний бензиновий ДВС, що працює у парі із синхронним альтернатором. Двигун має робочий об'єм 210 см3 та потужність 7 к.с. Споживання палива становить 1.5 л/год, а паливний бак вміщує 15 літрів бензину. У генератора відкидні ручки та колеса, завдяки яким 40-кг апарат можна переміщати по будмайданчику або ділянці силами однієї людини. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Agregat Volt AGREGAT PRÄDOTWÃRCZY HEX-GEN 3 KW, 3500VA, 230V | 977 zł |
Agregat prądotwórczy 7KM 3500W generator prądu VOLT POLSKA | 679 zł |
Volt Polska Agregat Prądotwórczy Hex-Gen 3 Kw, 3500Va, 230V 6GEN3500A1 590 | 895 zł |
Generator HEX-GEN 3500 230V AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY | 950 zł |
Volt Polska Gen3500 | 677 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!