Ціни на самокат Vivo MG-014
Фото 3 | від 129 до 179 zł Тип: кікборд; Макс. навантаження (кг): 30; Вік, від (років): 2; К-ть коліс: 3-колісний; Тип керма: класичний; Матеріал керма: алюміній; Матеріал деки: пластик; Колеса: поліуретанові; Заднє гальмо: ножне; регулювання висоти керма; підсвітка колес / деки; Футспейс (см): 32; Вага (кг): 3.18 |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Vivo Hulajnoga Vivo 3-kołowa MG014 Angry Clown 71 | 159 zł |
Hulajnoga Vivo MG-014 Niebieski | 159 zł |
Hulajnoga Vivo 3-koła MG-014 Various | 179 zł |
Vivo Hulajnoga Vivo 3-koła MG-014 Dolphin | 129 zł |
Vivo Hulajnoga Vivo 3-koła MG-014 Colour | 159 zł |
Vivo Hulajnoga Vivo 3-koła MG-014 Story | 159 zł |
Vivo Hulajnoga Vivo 3-kołowa MG014 Moro 52 | 159 zł |
Vivo Hulajnoga Vivo 3-kołowa MG014 Flower 55 | 159 zł |
Vivo Hulajnoga Vivo 3-kołowa MG014 Tutti Frutti 66 | 159 zł |
Hulajnoga Vivo MG-014 Wielokolorowy | 159 zł |
Hulajnoga Vivo MG-014 Czarny | 179 zł |
Hulajnoga Vivo 3-koła MG-014 Story | 159 zł |
Hulajnoga Vivo 3-koła MG-014 Colour | 159 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!