Відеореєстратор
VIOFO A129 Plus Duo GPS
Відео 13Фото 4 | від 750 до 1 099 zł Двоканальний автореєстратор, що дозволяє записувати Quad HD відео на основну камеру та ролики у форматі Full HD на виносну камеру для огляду задньої півсфери. Тильний модуль передбачається кріпити на задньому склі автомобіля зсередини салону. У головному блоці пристрою встановлено просунутий датчик зображення Sony IMX307, що підкріплюється ширококутною оптикою з кутом поля зору близько 140 °. VIOFO A129 Plus Duo GPS записує якісне відео з гарним опрацюванням деталей у будь-який час доби. При сильному дисбалансі освітлення у кадрі на виручку у забезпеченні читабельності картинки приходить функція розширеного динамічного діапазону WDR. Реєстратор обладнаний GPS-модулем, який визначає координати автомобіля у просторі та прив'язує до відеоряду швидкість пересування. Також в оснащенні модел...і є Wi-Fi для бездротової пари з мобільними гаджетами (смартфоном або планшетом). Власний екран на борту пристрою має розміри по діагоналі 2 дюйми. Щоб зберігати відзняті матеріали, потрібно мати картку пам'яті microSD місткістю до 256 ГБ. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wideorejestrator VIOFO A129 PLUS DUO-G | 789 zł |
Wideorejestrator VIOFO A129 PLUS DUO-G | 750 zł |
Wideorejestrator Viofo A129 Plus Duo G | 789 zł |
Rejestrator Samochodowy Viofo A129 Plus DUO-G GPS | 880 zł |
Wideorejestrator VIOFO A129 Plus Duo-G - GPS | 1 073 zł |
Viofo A129 Plus Duo-G dyskretna kamera samochodowa przód 2K Quad HD + tył | 935 zł |
Kamera samochodowa Viofo A129 Plus GPS DUO | 889 zł |
Kamera samochodowa VIOFO A129-G Plus Duo | Wideorejestratory to nasza spec | 889 zł |
Rejestrator Samochodowy Viofo A129 Plus DUO-G GPS + HK3 Zasilacz 12/24V HK | 898 zł |
Rejestrator Kamera Viofo A129 Plus DUO-G GPS + 128GB Karta pamięci 128 GB | 970 zł |
Rejestrator Kamera VIOFO A129 PLUS DUO-G+HK3+64GB Karta pamięci 64GB Zasil | 999 zł |
Rejestrator Kamera VIOFO A129 PLUS DUO-G+128GB+ACC Karta pamięci 128GB Zas | 1 099 zł |
Rejestrator Kamera Viofo A129 Plus DUO-G 128GB + HK3 +Filtr CPL Karta pami | 1 099 zł |
Viofo A129 Plus Duo WQXGA (1600p) | 839 zł |
Viofo A129 PLUS-G 2,5K/2"/140 DUO - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłat | 888 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!