Відеореєстратор
VIOFO A119 Mini 2
Відео 27Фото 6 | від 575 до 779 zł Тип: відеореєстратор; Спосіб кріплення: на лобове скло; Кріплення до скла: наклейка; Роз'єм живлення: USB C; Тип матриці: Sony IMX335; Зйомка Full HD (1080): 1920x1080 пікс 60 к/с; Зйомка Super HD: 2304x1296 пікс 30 к/с; Зйомка Quad HD: 2560x1440 пікс 60 к/с; G-сенсор; запис звуку в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Viofo Aparat sportowy do samochodu A119 Mini 2-G A119MINI2-GGPSKamera sportowa marki Viofo
Kolor: wielokolorowy
Wymiary: 8,8 x 10,2 x 14,6 cm
Odniesienie: S9131736
Jeśli szuk... щеasz jakości w najlepszej cenie, nie szukaj dalej! Amazon.plПоскаржитись | 693 zł |
Wideorejestrator VIOFO A119 Mini 2Model A119 MINI 2- niezwykle dopracowana kamera z rodziny A119 posiadająca moduł WIFI, Bluetooth i przetwornik SONY STARVIS2 Electro.plПоскаржитись | 599 zł |
Wideorejestrator VIOFO A119 Mini 2Model A119 MINI 2- niezwykle dopracowana kamera z rodziny A119 posiadająca moduł WIFI, Bluetooth i przetwornik SONY... щеSTARVIS2... Avans.plПоскаржитись | 599 zł |
Rejestrator trasy VIOFO A119 MINI 2-G GPSSpecyfikacja Rodzaj zasilania Kondensator Głębokość produktu 41 mm Wysokość produktu 74,5 mm... щеSzerokość produktu 46 mm Liczba kamer 1 Obsługiwane formaty plików wideo MP4 Suma megapikseli 5 MP Maksymalna liczba klatek na sekundę 60 fps Automatyczne wyłączanie zasilania Tak Typ procesora Novatek NT96580 Typ HD Quad HD Format kompresji zdjęć JPG Czujnik ruchu Tak Wide Dynamic Range (WDR) Tak Kolor produktu Czarny Rozdzielczości wideo 1920 x 1080 Rozdzielczości wideo 2304 x 1296 Rozdzielczości wideo 2560 x 1440 Rozdzielczości wideo 2560 x 1600 Rozdzielczości wideo 2560 x 1080 Rozdzielczości wideo 2592 x 1944 Obsługa języków Rum Obsługa języków Polski Obsługa języków Włoski Obsługa języków Turecka Obsługa języków Rosyjski Obsługa języków Portugalski Obsługa języków Francuska Obsługa języków Hiszpański Obsługa języków Chińska tradycyjna Obsługa języków Niemiecki Obsługa języków Angielski Automatyczne nagrywanie Tak Kąt widzenia głównej kamery 140° Czujnik wstrząsów Tak Nagrywanie w pętli wideo Tak Nagrywanie poklatkowe Tak Sensor głównej kamery Sony STARVIS 2 IMX675 Komunikaty głosowe Tak Tryb nocny Tak Przysłona F1.6 Tryb parkingowy Tak Przewody Przewód zasilający USB-C (wtyk kątowy) - USB 3.5m Przewody Zasilacz do zapalniczki samochodowej z dwoma wyjściami USB Przewody Kabel USB-C - USB Naklejka samoprzylepna Tak Zawartość zestawu Folia elektrostatyczn ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 714 zł |
Wideorejestrator VIOFO A119 Mini 2 A119 MINI 2-GModel A119 MINI 2- niezwykle dopracowana kamera z rodziny A119 posiadająca moduł WIFI, Bluetooth i przetwornik SONY... щеSTARVIS2... Mediaexpert.plПоскаржитись | 599 zł |
VIOFO Rejestrator trasy VIOFO A119 MINI 2-G GPSAutomatyczne nagrywanie: TakAutomatyczne wyłączanie zasilania: TakBluetooth: TakCzęstotliwoś Akces-markt.plПоскаржитись | 685 zł |
Rejestrator trasy VIOFO A119 MINI 2-G GPS Rejestrator trasy VIOFO A119 MINI 2-G GPS Rejestrator trasy VIOFO A119 MINI 2-G GPS Rejestrator trasy VIOFO A11... ще9 MINI 2-G GPS Mały rozmiar, mega wydajność. Pierwsza kamera samochodowa na rynku ze Sony Starvis 2 IMX675. Zobacz różnicę A119 Mini 2 to pierwsza kamera samochodowa, w której zastosowano najnowszy przetwornik obrazu Sony STARVIS 2 IMX675. Nowo zaprojektowana technologia STARVIS 2 zapewnia szerszy zakres dynamiki 78 dB w pojedynczej ekspozycji, około 2,5 razy większy niż piksel STARVIS o tym samym rozmiarze, zapewniając niski poziom szumów, eliminując rozmycie ruchu i ujawniając więcej szczegółów podczas nagrywania w dzień i w nocy. Umożliwia ona dokładne rejestrowanie obrazów bez prześwietlania, nawet w sytuacjach takich jak nocne drogi lub wjazdy/wyjazdy z tuneli z dużymi zmianami jasności. Oszałamiająca jakość - rejestracja 2K 60 klatek na sekundę Pierwsza kamera samochodowa 2K z najnowszym przetwornikiem obrazu STARVIS 2 zapewnia niezrównaną jakość obrazu z wyjątkowym zakresem dynamicznym. A119 Mini 2 obsługuje nagrywanie 2K przy 60 klatkach na sekundę, rejestrując istotne szczegóły, takie jak znaki drogowe i tablice rejestracyjne. Możesz w pełni zanurzyć się w swojej podróży. *Po włączeniu funkcji HDR liczba klatek na sekundę spadnie z 60 do 30. 2K HDR Night Vision 2.0 Noktowizor został wysoce zoptymalizowany w A119 Mini 2. Czujnik obrazu IMX675 z większymi pikselami zapewnia większą zdolność odbierania światła przy tym samym poziomie oświetlenia, a technologia 2K HDR równoważy bardzo jasne i ciemne obszary, aby nagrywać filmy HDR w rozdzielczości 2K przy 30 klatkach na sekundę, szczególnie dokładnie rejestrując szczegóły 2K nagrane w nocy. Miniaturowy design A119 Mini 2, jak sama nazwa wskazuje, ma raczej miniaturową konstrukcję o rozmiarze kluczyka samochodowego, co znacznie ułatwia ukrycie go za lusterkiem wstecznym lub obok niego. Ukryta konstrukcja instalacji nie zasłania wzroku i jest ledwo zauważalna z zewnątrz pojazdu. Inteligentne sterowanie głosem Będąc pierwszą kamerą samochodową VIOFO z funkcją sterowania głosowego, A119 Mini 2 umożliwia rozpoczęcie/zat Erli.plПоскаржитись | 575 zł |
Rejestrator trasy VIOFO A119 MINI 2-G GPSPosiadanie wideorejestrato EmpikПоскаржитись | 636 zł |
Rejestrator Kamera Samochodowa Viofo A119 MINI 2 | 580 zł |
Viofo A119 MINI 2 GPS 2,5K (1944p) | 599 zł |
Kamera Samochodowa Wideorejestrator Viofo A119 MINI 2-G + Karta Pamięci 12Posiadanie wideorejestrato EmpikПоскаржитись | 779 zł |
Rejestrator trasy VIOFO A119 MINI 2-G GPS | 692 zł |
Rejestrator trasy VIOFO A119 MINI 2-G GPS | 647 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!