Ціни на туристичні меблі VidaXL 48185
Фото 6 | від 57 до 149 zł Призначення: стіл; Матеріал каркасу: алюміній; Ремінь для перенесення; Розміри (в розкладеному), (см): 60x40x26; Розміри (в складеному), (см): 40x30x4; |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
vidaXL Składany stół kempingowy 60x40 cm Aluminium Biały 48185 | 141 zł |
vidaXL Składany stolik turystyczny biały 60x40cm | 57 zł |
vidaXL Składany stolik turystyczny, biały, aluminiowy, 60x40 cm | 100 zł |
Składany stolik turystyczny, biały, aluminiowy, 60x40 cm Lumarko! | 149 zł |
vidaXL Składany stolik turystyczny biały aluminiowy 60x40 cm 48185 | 97 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!